Technika uwalniania

strona informacyjna wydawnictwa Virgo
być w świecie ale nie z tego świata - okładka
BYĆ W ŚWIECIE, ALE NIE Z TEGO ŚWIATA – David R. Hawkins

Możemy próbować wdrażać w codziennym życiu praktykę duchową, medytację lub inspirujące idee, ale jak sprostać wymogom duchowego życia i jednocześnie radzić sobie z obowiązkami codzienności?

W niniejszej książce dr David R. Hawkins pomaga nam to odkryć i dowiedzieć się, co to dla każdego z nas oznacza. Dzieląc się własnymi doświadczeniami, udzielając mądrych rad i wypowiadając się szczerze, jednak ze współczuciem, pokazuje nam, że mając intencję, będąc uczciwym i korzystając z poczucia humoru możemy kroczyć duchową ścieżką, a jednocześnie żyć w świecie, nie gubiąc się w nim.

Książka ta skierowana jest do wszystkich osób, które będąc w rozwoju duchowym chcą jakoś wytrzymać we współczesnym świecie i nie zwariować.

odkrywanie_3d_tranparentna
ODKRYWANIE OBECNOŚCI BOGA – David R. Hawkins

Przyjęcie pełnej oddania niedualności opisane zostało przez Davida R. Hawkinsa jako ścieżka duchowego rozwoju wyznaczająca bezpośredni kurs na oświecenie. Przeczytaj, jak podążać tą ścieżką. Poprzez doprecyzowanie podstawowych zasad, które czekają tylko na aktywację na mocy decyzji, intencji i zaangażowania woli możesz przekroczyć ego i umysł.

MAPA_okladkatwarda3d_transparentne_small
MAPA POZIOMÓW ŚWIADOMOŚCI – David R. Hawkins

Mapa obejmuje skalę świadomości od najniższych ludzkich doświadczeń do najwyższych. David R. Hawkins opracował ją, byśmy mogli zrozumieć, dlaczego na świecie istnieją zarówno niskie, jak i wysokie energie oraz czemu niektórzy ludzie robią straszliwe rzeczy, podczas gdy inni emanują energią czystej miłości.
Mapa zmieniła życie wielu osób. Niektóre wyrwały się z objęć heroiny, alkoholu i innych beznadziejnych uzależnień. Inni wyleczyli się z różnorakich schorzeń i problemów emocjonalnych. Niezależnie od tego, z jakim problemem życiowym się mierzyli, Mapa wskazała im drogę wyjścia z doskwierającego im cierpienia.

W tej książce znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, by ruszyć w swoim życiu naprzód, wyjaśnienia, jak funkcjonuje świat, dlaczego coś się dzieje tak, jak się dzieje i jak możesz zrealizować swój najpełniejszy potencjał.
Z Przedmowy Susan Hawkins

Ego_3D_bez_cienia_internet_biel
EGO A PRAWDZIWY TY – David R. Hawkins

Kolekcja inspirujących cytatów na temat ego, umysłu i duchowego oświecenia autorstwa eksperta rozwoju świadomości.

Każda z tych nauk, jeśli zostanie wdrożona w sposób bezpośredni, ujawnia prawdę i może mieć ogromny wpływ na Twoje życie.

W tej książce wybrane nauki z obszernego dorobku dr. Davida R. Hawkinsa poprowadzą cię przez proces urzeczywistnienia, poddania, transformacji i wyzwolenia z ograniczeń ego.

Rzeczywistosc_okladka3D_transparency
RZECZYWISTOŚĆ, DUCHOWOŚĆ A CZŁOWIEK WSPÓŁCZESNY – David R. Hawkins

W tej książce główny nacisk został położony na wyjaśnienie różnicy między pozorem / percepcją / iluzją a rzeczywistością / prawdą / istotą. Mylenie tych poziomów stanowiło podstawę cierpień ludzkości na przestrzeni wieków. Autor wyjaśnia, że ludzkie życie na ziemi jest optymalnym środowiskiem dla postępu świadomości i odkrycia duchowej rzeczywistości, dzięki której wszelkie życie jest transformowane, aby ujawnić przyrodzoną doskonałość samego istnienia. Współczesny człowiek rozdzielił w celu uniknięcia konfliktów wiarę i naukę. Nauka bez wiary jest jednak pusta i lekkomyślna, ale wiara bez dobrych uczynków ma ograniczoną wartość społeczną. Mądrość łączy jedno i drugie.

Okladka_3d_twarda_Prawda_Falsz_internet
PRAWDA CZY FAŁSZ – David R. Hawkins

Każdy skrycie wierzy, że jego własny pogląd na świat jest 'realny', oparty na faktach i prawdziwy. Lecz powierzchowne nie jest esencją - tak jak okładka nie jest książką.
Wszystko, co istnieje w obszarze fizycznym, mentalnym, emocjonalnym albo duchowym, można skalibrować, by ustalić jaki poziom prawdy i świadomości reprezentuje. Autor omawia wyniki wielu kalibracji: teorii naukowych, sportów, filmów, religii, duchowych i politycznych przywódców, krajów i innych. Opierając się na uzyskanych wynikach, przenikliwie diagnozuje zarówno zjawiska kulturowe, jak i sytuację społeczno-polityczną współczesnego świata.
Przed lekturą tej książki rekomendujemy przeczytanie książki "Siła czy moc".

DOSWIADCZANIE_okladka_3d_transparent
DOŚWIADCZANIE RZECZYWISTOŚCI – David R. Hawkins

"Zrozumienie prawdziwej natury ego przyspiesza postęp duchowy. Ono nie jest wrogiem, którego trzeba atakować albo pokonać, nie jest też złem, które należy przezwyciężyć."
Skąd wiedzieć czy zmierzamy we właściwym kierunku na drodze osobistego rozwoju? Autor, który doświadczył wysokich stanów świadomości, wyprowadza nas z dualistycznej percepcji, demaskuje najpowszechniejsze błędy postrzegania i ukryte mechanizmy ego.

Sukces_3d_tło_transparentne
SUKCES JEST DLA CIEBIE – David R. Hawkins

Czy można rozwijać świadomość w codziennym życiu, w pracy zawodowej, w biznesie? Co przyciąga i buduje sukces, a nie wymaga wysiłku? Tajemnica sukcesu wielu ludzi polega na tym, że robią to, co lubią najbardziej i dają z siebie wszystko. Oznacza to, że możemy odnieść sukces, w czymkolwiek zechcemy. Rozluźnij się, przestań z kimkolwiek rywalizować. W świecie sukcesu nie ma żadnej konkurencji...

okladka_3D
TECHNIKA UWALNIANIA – David R. Hawkins

Dzięki tej książce doświadczysz wolności. Poczujesz jak ciężar opada z twoich barków, ponieważ już podczas lektury samoczynnie rozpoczyna się proces uwalniania. Będzie przydatna dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym oraz psychologów i osób będących w trakcie terapii. Pokazuje m.in. jak uwalniając się od wszelkich negatywności: niskiego poczucia wartości, oceniania innych i samego siebie, nieustannej potrzeby posiadania racji, żalu za przeszłością i oczekiwania na prawdziwą miłość - osiągać coraz wyższe poziomy świadomości.

Sila_czy_Moc_3D_transparency
SIŁA CZY MOC – David R. Hawkins

Książka przetłumaczona na ponad 25 języków. Po raz pierwszy rozwój świadomości pokazany jest tak jasno i przejrzyście przez naukowca - psychiatrę z ogromnym doświadczeniem klinicznym, który sam wielokrotnie wchodził w wysokie stany świadomości. Efektem jego badań jest zaprezentowana tu Mapa Poziomów Świadomości - nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją świadomość i wyjść poza ograniczenia zwykłej percepcji.

Przekraczanie_3D_cien_transparency_www
PRZEKRACZANIE POZIOMÓW ŚWIADOMOŚCI – David R. Hawkins

Niezwykle praktyczny i pragmatyczny przewodnik, pomagający zrozumieć ewolucję emocji, które na drodze duchowego rozwoju, mogą zostać zrozumiane, uwolnione i przekroczone. Autor prezentuje w niej jasne zasady wspierające duchowe samodoskonalenie - krok po kroku. W miarę przekraczania naszych barier, stajemy się bardziej świadomi, lepiej poznajemy siebie, odrzucamy blokujące nas schematy i w pełni możemy realizować nasz potencjał.

PZ okładka mala_bez_odbicia
PRZYWRACANIE ZDROWIA – David R. Hawkins

Kolejna książka z serii wykładów Hawkinsa, w której opisuje jak z wykorzystaniem Mapy Poziomów Świadomości wyleczył samego siebie z wielu przewlekłych, poważnych chorób, a następnie osiągał spektakularne efekty w pracy ze swoimi pacjentami, których dolegliwości były tak poważne, że określano ich mianem "przypadków beznadziejnych".

OKOWOKO_transparenty
OKO W OKO Z JAŹNIĄ – David R. Hawkins

Książka zawiera szczegółowy opis zaawansowanych stanów świadomości i doświadczeń autora tradycyjnie określanych mianem oświecenia. Informacje z zakresu duchowości są zaprezentowane w taki sposób, aby były zrozumiałe również na poziomie intelektualnym - aby trafić zarówno do ego czytelnika, jak i do jego Jaźni. Jedną z największych przeszkód na drodze do oświecenia jest przekroczenie opozycji tego co dualne z niedualnością. Poprzez lekturę tej książki czytelnik w naturalny sposób zyska niezbędną świadomość w tym względzie.