Technika uwalniania

Jak odzyskać kontakt z tym co czujesz, odpuścić negatywność i otworzyć się na pozytywne uczucia
Sukces_3d_tło_transparentne
SUKCES JEST DLA CIEBIE – David R. Hawkins

Czy można rozwijać świadomość w codziennym życiu, w pracy zawodowej, w biznesie? Co przyciąga i buduje sukces, a nie wymaga wysiłku? Tajemnica sukcesu wielu ludzi polega na tym, że robią to, co lubią najbardziej i dają z siebie wszystko. Oznacza to, że możemy odnieść sukces, w czymkolwiek zechcemy. Rozluźnij się, przestań z kimkolwiek rywalizować. W świecie sukcesu nie ma żadnej konkurencji...

okladka_3D
TECHNIKA UWALNIANIA – David R. Hawkins

Dzięki tej książce doświadczysz wolności. Poczujesz jak ciężar opada z twoich barków, ponieważ już podczas lektury samoczynnie rozpoczyna się proces uwalniania. Będzie przydatna dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym oraz psychologów i osób będących w trakcie terapii. Pokazuje m.in. jak uwalniając się od wszelkich negatywności: niskiego poczucia wartości, oceniania innych i samego siebie, nieustannej potrzeby posiadania racji, żalu za przeszłością i oczekiwania na prawdziwą miłość - osiągać coraz wyższe poziomy świadomości.

Sila_czy_Moc_3D_transparency
SIŁA CZY MOC – David R. Hawkins

Książka przetłumaczona na ponad 25 języków. Po raz pierwszy rozwój świadomości pokazany jest tak jasno i przejrzyście przez naukowca - psychiatrę z ogromnym doświadczeniem klinicznym, który sam wielokrotnie wchodził w wysokie stany świadomości. Efektem jego badań jest zaprezentowana tu Mapa Poziomów Świadomości - nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją świadomość i wyjść poza ograniczenia zwykłej percepcji.

PrzekraczaniePoziomowSwiadomosci_transparency
PRZEKRACZANIE POZIOMÓW ŚWIADOMOŚCI – David R. Hawkins

Niezwykle praktyczny i pragmatyczny przewodnik, pomagający zrozumieć ewolucję emocji, które na drodze duchowego rozwoju, mogą zostać zrozumiane, uwolnione i przekroczone. Autor prezentuje w niej jasne zasady wspierające duchowe samodoskonalenie - krok po kroku. W miarę przekraczania naszych barier, stajemy się bardziej świadomi, lepiej poznajemy siebie, odrzucamy blokujące nas schematy i w pełni możemy realizować nasz potencjał.

Przywracanie_zdrowia_transparentny
PRZYWRACANIE ZDROWIA – David R. Hawkins

Kolejna książka z serii wykładów Hawkinsa, w której opisuje jak z wykorzystaniem Mapy Poziomów Świadomości wyleczył samego siebie z wielu przewlekłych, poważnych chorób, a następnie osiągał spektakularne efekty w pracy ze swoimi pacjentami, których dolegliwości były tak poważne, że określano ich mianem "przypadków beznadziejnych".

OKOWOKO_transparenty
OKO W OKO Z JAŹNIĄ – David R. Hawkins

Książka zawiera szczegółowy opis zaawansowanych stanów świadomości i doświadczeń autora tradycyjnie określanych mianem oświecenia. Informacje z zakresu duchowości są zaprezentowane w taki sposób, aby były zrozumiałe również na poziomie intelektualnym - aby trafić zarówno do ego czytelnika, jak i do jego Jaźni. Jedną z największych przeszkód na drodze do oświecenia jest przekroczenie opozycji tego co dualne z niedualnością. Poprzez lekturę tej książki czytelnik w naturalny sposób zyska niezbędną świadomość w tym względzie.